Zobacz także
archiwum video
CREATON Polska

CREATON – lider w dziedzinie nowoczesnych i innowacyjnych systemów dachowych i elewacyjnych

Kim jesteśmy?

Produkty CREATON Polska – systemy pokryć dachowych i materiały elewacyjne – skutecznie chronią i zdobią budynki, wyróżniając się najwyższą trwałością oraz niepowtarzalnym designem. Dzięki bogatej ofercie sprawdzonych na setkach dachów rozwiązań, CREATON Polska cieszy się zaufaniem rynku. Jakość i doświadczenie firmy mierzone są w ilości prestiżowych realizacji z użyciem jej produktów, w tym pokryć dachowych wielu znanych obiektów zabytkowych w całej Polsce.

Co oferujemy?

Firma CREATON Polska oferuje ponad 30 modeli ekskluzywnych dachówek ceramicznych klasy premium, objętych 50-letnią gwarancją. Dachówki dostępne są w szerokiej palecie barw, wraz z rozwiązaniami systemowymi i elementami montażowymi. Umożliwia to stworzenie perfekcyjnego pokrycia dachowego, zarówno na obiektach nowych, jak i zabytkowych. W portfolio produktowym firmy znajdują się również rozwiązania z cementu i włóknocementu: dachówki cementowe, płytki dachowe i elewacyjne oraz płyta falista. Każda z grup produktowych umożliwia kreowanie tradycyjnych i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych przy zachowaniu najwyższej jakości oraz elegancji. Doskonale sprawdzają się w różnorodnych inwestycjach, zapewniając unikalną trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych. Najwyższa jakość oferowanych rozwiązań poparta jest ponad 130-letnim doświadczeniem w produkcji oraz zastosowaniem najnowocześniejszej technologii.

Gdzie można nas zobaczyć? Wybrane realizacje

Obiekty sakralne i inne obiekty zabytkowe:

Zamek Królewski w Warszawie, Kościół Najświętszej Marii Panny na Piasku we Wrocławiu, Kościół Św. Andrzeja Apostoła w Bielanach Wrocławskich, Bazylika Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie, Dach główny Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej, Bazylika Mniejsza pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Grybowie, Pałac Goetzów Okocimskich w Brzesku, Filia Kurii Metropolitarnej Archidiecezji Katowickiej w Kobiórze, Klasztor Św. Jadwigi w Trzebnicy, Bastionowy dwór obronny w Łodygowicach, Zamek w Graboszycach, Willa Neumanna w Gliwicach, zespół zabytkowych budynków w uzdrowisku Szczawnica

Hotele, obiekty użyteczności publicznej i inne realizacje:

Hotel Farmona w Krakowie, Hotel Kontrast w Krakowie, Hotel Alpejski w Polanicy Zdrój, Hotel Limanova w Limanowej, Hotel Lasoń w Inwałdzie (Park Miniatur), Hotel Chutor Kozacki w Łukowem, Urząd Miasta w Bolesławcu, Sąd Rejonowy w Pszczynie, Archiwum Państwowe w Zielonej Górze, Krzywy Domek w Sopocie, Budynki Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.

Bazylika Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie.